aktualizováno: 28.04.2019 20:49:43 

TANGO AMORE

VRH B

 

                                                                                          VRH B          

Matka:   Dolly Dee Alba Cooll Safira (Princes)

                                            

                                                                                narozena 21.12.2009                                                                          

                   Princezna je sněhobílá fenka s úplným chrupem a perfektním nůžkovým skusem, elegantním standartní stavby těla, úplným pigmentem nosní houby, nášlapných polštářků a očních víček. Má elegantní pohyb a velmi líbezný výraz obličeje. Princezna je dcerou úspěšného Grand Championa Noble Bichon Charnett, potomka Ch Vicroria Charnenett a Grand Championa Gigola Blanc ze Zlaté Jalny.Na Princezně si ceníme zejména jejího velmi silného pigmentu a skvělé povahy. Princezna je vždy a za každých okolností skvěle naladěna a naprosto oddána dvé milované paničce.

 

Otec:      Groomline's Most Delicious Marabou(Guliver)

                                                                         

                                                                                       narozen 12.7.2009

 SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2010 + CAC (Dánsko)
ČESKÝ ŠAMPION, SLOVENSKÝ ŠAMPION, SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY 2011, KLUBOVÝ VÍTĚZ 2010, KLUBOVÝ VÍTĚZ JUNIOR 2010
VIKTORY JUNIOR WINNER 2011, BEST OF KING JUNIOR 2011,
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION, SLOVENSKÝ ŠAMPION MLADÝCH

2. místo nejkrásnější mladý pes

     
                                                                

          Guliver je sněhově bílý pes, s úplným chrupem a perfektním nůžkovým skusem, elegantním a dlouhým krkem, standardní kostrou, úplným pigmentem nosní houby, očních víček, nášlapných polštářků a některých drápků. Má velmi dlouhý a elegantní krok. Je velmi přátelské, nadšené, klaunské a mazlivé povahy. Zatím se jeví jako velmi nadějný, za krátkou výstavní kariéru získal vysoké tituly.
Guliver je importovaný ze Švédska z chovatelské stanice GROOMLINE ´S chovatelky paní Jennifer Schmidt. Jeho rodiče nesou v sobě vynikající krev. Jsou velmi výstavně úspěšní. Jeho otec je anglický pes Manoir´s SHOT IN THE DARK – Anglický a Americký šampion. Matka je Azurs CARE BEAR - tato fenka se pyšní několika šampionáty a je vítězkou prestižní výstavy v Anglii - CRUFT´S VÍTĚZ 2008 + BOB.

Pejsek - Benjamin Tango Amore. Benji je největší ze štěňátek. Krásný, silný, velmi živý pejsek, vyžadující neustálou pozornost. Je to malý průzkumník s neutuchajícím apetitem. Benji je vhodný na výstavy a chov, ale i jako mazlíček. Vyroste z něj jistě překrásný pes.

 1 den 230 gr                                          3 dny   310 g                                         5 dní 340 g                           14 dní - 530 gr      

 

3 týdny 780 g                                        4 týdny 990 gr                       5 týdnů                                          6 týdnů 1780 g

                                          7 týdnů 2270 gr

 

 PEJSEK - Back Street Boy Tango Amore.  Beky je roztomilý, velmi živý pejsek. Malý divoch, neustále si s něčím hrající a prozkoumávající okolí. Ovšem pokud  je unavený a chce se mu spát, nic už ho nedokáže vyprovokovat k dalšímu hraní. Beky není určen na další chov, jako mazlíček bude svým páníčkům dělat jen a jen radost.

  1 den 200 gr                                          3 dny 270 gr                                         5 dní 300 gr

 

 14 dní - 460 gr                                       3 týdny 690 gr                                      4 týdny 870 gr                        5 týdnů

   

  6 týdnů  1430 g

   

 7 týdnů 1830 gr

  

 

  FENKA - Beaxly Be Jane Tango Amore - Bí je něžné stvořeníčko, typická holčička s miloučkým obličejíčkem, ale umí být také pěkná potvůrka, která zlobí své bratříčky.  Neustále je provokuje. Bí je velmi vhodná  na výstavy a další chov, ale i  jako mazlíček.

 1 den 210 gr                                      3 dny 260 gr                                        5 dní 280 gr                                    14 dní 430 gr

    

   3 týdny 650 gr                         4 týdny 760 gr                         5 týdnů

   

  6 týdnů  1230 g                                                                                       7 týdnů - 1500 gr

    

      

 

 

  

TOPlist