aktualizováno: 09.04.2017 20:39:43 

TANGO AMORE

JCH‚ CH‚ GCH‚ ICH Art

 

               ARTEMIELLA TANGO AMORE

                                                               Junior Champion ČR, Slovenska a Polska, šampion ČR, Šampion Slovenska, Grand Šampion Česka

                                                       

                                                                                7x BOB, 8x BOJ, BIG Junior, 3. místo BIG IX, 5x CACIB

                                                                                                            25.1.2011

                                                                                             

                                                       Vyšetření patel : 1/2, PRA:

             Artemiellka je naše nové sluníčko. Od narození byla Klaudinčin miláček a i když já jsem si vybrala úplně jinou holčičku, Ivanka Slapničková Klaudince požehnala a její výběr naprosto schválila. A tak bylo rozhodnuto, že Mienka zůstane u nás doma. Po tatínkovi zdědila dlouhé nožky a po mamince slaďoučký obličej a svéraznou povahu.

 

        

 

                                                                                    Výstavy

  2015

                    6.7       Oblastní výstava Kelč  Ing,. Jaroslav Matyáš     V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz                

   2014

                          10.5.        Krajská výstava Hlučín    Kanas Robert (SR)    V1, Krajský vítěz, Nejlepší fena výstavy

  2013  

                           

                            6.1.             Hanácká výstava Brno         Kanas  (Slo)                         V2, Res. CAC

                            2.2.              MVP Duo CACIB Brno         Dolejšová                             V2, R. CAC, R. CACIB

                            3.2.              MVP Duo CACIB Brno         Ahrens (rak)                         V1, CAC, CACIB  -  Český šampion

                      22.2.             MVP Nitra                            Tino  Pehar (CHR)               V1, CAC, Res CACIB  -  Slovenský šampion

                           23.2.             MVP Nitra                            Miroslav Guniš (SK)             V2, Res CAC

                           17.3.             MVP KATOWICE                 pan Öpara (pl)                      V1, CAC, CACIB

                             7.4.             NVP Zabrze Polsko             Monika Kuriata Okarmus       V1, CAC,Nejslepší fena,BOB - Polský šampion

                           13.4.             NVP Ostrava                      Zijlmans Jose,Holadsko          V1, CAC

                            18.5.            Klubová výstava Rychnov nad Kněžnou    Slapničková Ivana                  V1 CAC

                            30.6.            MVP Brno                           pan Kubeš                             V1 CAC, nový Český Grand šampion

                            26.10.          Danube Duo Cacib Bratislava     Kremser Brigita (Slo)     V1, CAC, CACIB, BOB  INTERŠAMPION

                           27.10.           Danube Duo Cacib Bratislava     Chapiro Boris (Fra)        V1, CAC, CACIB, BOB

                            2012

                            8.1.              Hanácká NVP Brno              Jaroslava Ovesná                V1 CAJC,BOJ

                            28.1.            MVP Trenčín                       Miroslav Guniš                      V3

                            4.2.             Duo Cacib Brno                                                                V1 CAJC,BOJ,BOB,BIGJ 9,3. BIG 9

                             5.2.            Duo Cacib Brno                                                                V1, CAJC, BOJ Český junior šampion

                            18.3.           MVP Katowice                                                                   V1, CAJC, BOJ

                            24.3.           Duo Cacib Nitra                   Klírová Naděžda                    V1, CAJC, BOJ             

                            25.3.           Duo Cacib Nitra                   Jacobs Rainer                        V1, CAJC, BOJ

                            12.5.           MVP Bratislava                                                                   V1, CAJC - Slovenský Junior šampion

                            13.5.           MVP Bratislava                                                                   V2, res CAC   

                            20.5.           NVP Bytom Polsko              Ewa Pyrchala                           V1, CAJC, BOJ, BOB

                            2.6.             Klubová výstava Lysá nad Labem  Ivana Slapničková         V1, CAC

                            10.6.           NVP Ratiborz Polsko           Wiecslaw Boryczko                   V1, CAJC, BOJ, BOB, Polský junior šampion

                            1.7.             NVP Bialsko Biala                                                                 V1, CAC, BOB

                            18.8.           MVP Bratislava                                                                     V2, RES CAC, RES CACIB

                            19.8.           MVP Bratislava                                                                     V1, CAC, CACIB

                            30.9.           NVP Brno                          Jaroslava Ovesná                       V1, CAC, CAC CMKU, Nejlepší fena, BOB

                            14.10.         NVP Zabrze, Polsko           Krystyna Opara                         V1, CAC, Nejlepší fena

                            1.12.           MVP Nitra                                                                             V1, CAC, CACIB, BOB

                            2.12.           MVP Nitra                                                                             V1, CAC, CACIB, BOB

                           

 

 

                            2011

                           26.6.             NVP Intercanis Brno            Leoš Jančík                          VN1

                           4.9.               KV Dolní Benešov                Věra Veverková                   VN1

                           18.9.              NVP Brno                             paní Košťálová                    VN1

                           2.10               NVP Rybnik,Polsko              Andrzej Kazmierski              VN1

                           19.11.            MVP Nitra,Slovensko            Linda Voláriková                  VN1


TOPlist